FODA-GAST S.J. to znana od wielu lat Firma zajmująca się kompleksowym wyposażeniem sklepów i gastronomii. Powstała w 1999 roku z inicjatywy osób mających ogromne doświadczenie w zakresie prowadzenia lokali gastronomicznych i sklepowych. Od tego czasu stała się liczącą firmą na terenie Polski Północnej. Pomimo ugruntowanej pozycji na rynku, firma nieustannie rozwija się za co wielokrotnie została nagradzana i wyróżniana podczas targów gastronomicznych. Współpracujemy z największymi dystrybutorami i producentami mebli i urządzeń zarówno w Polsce jak i za granicą.

Bardzo bogata oferta firmy FODA GAST obejmuje:

  •          Projektowanie

Dla naszych klientów wykonujemy projekty technologii kuchni lub sklepu wraz z opisami i założeniami pozwalającymi na uzyskanie niezbędnych zatwierdzeń potrzebnych do prawidłowego działania lokalu. Na życzenie klienta projektujemy rozmieszczenie instalacji wodno-kanalizacyjnej i elektrycznej.

  •          Doradztwo

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na prowadzenie konsultacji w zakresie ustalenia technologii pracy, doboru urządzeń oraz zagadnieniom towarzyszącym otwarciu lokalu takich jak wentylacja, instalacje wod-kan. i elektryczna, oprogramowanie gastronomiczne itp.

  •          Kompleksowe wyposażanie lokali gastronomicznych

W naszej ofercie posiadamy meble i urządzenia gastronomiczne czołowych producentów krajowych i zagranicznych. Możemy wyposażyć każdy lokal gastronomiczny bez względu na profil jego działalności. Wyposażamy restauracje, bary, kawiarnie, stołówki i firmy cateringowe.

  •          Kompleksowe wyposażanie sklepów spożywczych i cukierni

Specjalizujemy się w wyposażaniu sklepów branży spożywczej. Oferujemy meble i urządzenia najlepszej jakości. Promujemy najnowsze trendy światowe dotyczące sklepów spożywczych, mięsno-wędliniarskich, rybnych oraz cukierni.

  •          Finansowanie

Nasza wieloletnia współpraca z firmami oferującymi usługi finansowe pozwala nam na optymalny dobór warunków finansowych najkorzystniejszych dla naszego klienta.

  •          Szkolenia w zakresie obsługi urządzeń gastronomicznych

Profesjonalne przeszkolenie personelu jest gwarancją prawidłowego i długotrwałego działania urządzeń. Przygotowanie naszych pracowników pozwala na wykonanie szkoleń w zakresie obsługi i eksploatacji urządzeń. Szkolenia takie dokonywane są bezpłatnie po zakończonych montażach urządzeń u naszych klientów. Dodatkowo proponujemy szkolenia przeprowadzane przez czołowych kucharzy, a dotyczących sposobów wykonania potraw oraz systemów pracy w kuchniach gastronomicznych.

  •          Serwis

Nasza firma zapewnia swoim klientom profesjonalne usługi serwisowe. Czuwa nad tym zagadnieniem zespół wykwalifikowanych pracowników naszej firmy oraz szereg firm współpracujących. Pozwala to na wykonanie usług na najwyższym poziomie technicznym i maksymalne skrócenie czasu naprawy lub montażu.